משלוח חינם מעל ₪250

צמח המרפא של הנשים – שיח האברהם

שיח אברהם מצוי הוא צמח מרפא שגדל במזרח התיכון על גדות נחלים. פרחיו סגולים ומזכירים בצורתם את פרחי הלבנדר. מרכיבי הצמח הפעילים תורמים לאיזון ההורמון פרוגסטרון. לשיח האברהם סגולות רפואיות רבות שהעיקריות בניהן הן וויסות ההורמונים הנשיים. הוא מסייע להסדרת הווסת, כאבי מחזור ואנדומיטריוזיס, שחלות פוליציסטיות ועוד. שימוש בצמח עשוי למזער את תופעות הלוואי הקדם ווסתיות – PMS שבאות לידי ביטוי בחשק למתוק, עצבנות, עייפות ועוד. הוא משפיע על רמת האסטרוגן ולכן גם מפריע לפעולתן של גלולות נגד הריון או במהלך טיפולים הורמונליים כמו הפריה חוץ גופית.

איך צמח שיח האברהם מסייע לטיפול בבעיות של חוסר איזון הורמונלי?

בעיות פוריות וחוסר איזון הורמונלי אצל נשים הוא דבר שכיח שקורה החל משלב קבלת הווסת החודשית ועד סיומה בגיל המעבר. איזון הורמונלי יכול להיות מושפע ממגוון סיבות כגון מצב נפשי, תזונה, נטילת תרופות ועוד.
בין הסימנים שיכולים להעיד על חוסר איזון הורמונלי הם שיבוש או העדר ווסת, פצעים ובעיות עור, נדודי שינה, עייפות כרונית, בעיות במערכת העיכול, שינויים קיצונים במצבי הרוח, גלי חום, השמנה מיגרנות, אקנה ועוד. זה קורה כתוצאה מפעילות לא תקינה של וויסות ההורמונים בגוף.
ירידה או עליה ברמות ההורמונים כמו אסטרוגן, טסטוסטרון, פרוגסטרון ועוד, משפיעות באופן ישיר על איזון של הורמונים אחרים בגוף כמו סרוטונין, דופמין, אפינפרין ועוד מתווכים חשובים שעוברים דרך מערכת העצבים אל המוח.

תמציות צמחים שונות יכולות להקל ולסייע משמעותית על תופעות הלוואי המגיעות יחד עם חוסר האיזון ההורמונלי. שיח אברהם מאט את יצור האסטרוגן וכך מאפשר לגוף להסתגל למחסור ולמלא אותו ע”י הורמונים אחרים.
כמות גבוה של אסטרוגן יכולה להוביל לעלייה במשקל, לבעיות במחזור החודשי כמו אי-סדירות במועד הוסת או היעדר ווסת לחלוטין, לחלופין, דימום כבד, או סימפטומים של התסמונת הקדם וסתית.

צמח מרפא שיח אברהם

מהם שחלות פוליציסטיות וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות צמחי מרפא?

שחלות פוליציסטיות הן מצב של חוסר איזון בין הורמון האסטרוגן הנשי, להורמון הטסטוסטרון הזכרי. התסמונת אופיינית לנשים בלבד והיא יוצרת מצב של זקיקים קטנים בתוך השחלה שעתידים להתפתח לציסטות.

התסמונת היא מצב של חוסר איזון הורמונלי ולכן עלולות להופיע תופעות לוואי כמו שיעור יתר, מחזור לא סדיר, אקנה ועוד. כמו קיים עלול להתקיים קושי להרות.

צמח שיח האברהם עוזר לווסת הורמונים כמו אסטרוגן, טסטוסטרון ופרוגסטרון, לכן יעיל לנשים בעלי שחלות פוליציסטיות ועוזר למתן את תופעות הלוואי השכיחות והאופייניות למחלה. כמו כן תזונה מותאמת ללא חומרים משמרים, ופעילות גופנית, עשויים לשפר משמעותית את אורח חייהם של הסובלות מתסמונת השחלות הפוליציסטיות.

נשים בעלי שחלות פוליציסטיות הן בעלות סיכון מוגבר לפתח בעתיד מחלות כמו סרטן צוואר הרחם ולהתפתחותה של ציסטה דרמואידית בשחלה.

כיצד ניתן לצרוך את צמח שיח האברהם המצוי?

החלק המשמש את הרפואה המסורתית במיצוי שיח אברהם מצוי הם הפירות. ניתן גם לחלוט אותן ולהכין חליטת תה, או לכתוש ולהוסיף לסלט.
הדרך הפופולרית יותר היא לנטול את מיצוי הצמחים, לעיתים גם בשילוב צמחים נוספים. כיוון שכל תוסף תזונה גם אם הגיע מהטבע, יש לנטול במינון מתאים וללא הפרזה.
ניתן ליטול תמצית צמחים המכילה שילוב של מספר צמחים שמעודדים איזון הורמונלי תקין אצל נשים, פורמולות שונות כמו "פימיקס" מכילות גם את צמח שיח האברהם וצמחים נוספים אשר מסייעים לחיזוק המערכת הנשית ואיזון ההורמונים.

לפרטים נוספים על הפורמולה לחצי כאן

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

סל קניות

יש לך שאלות נוספות? אנחנו כאן לכל מענה
סנן הבעיות הייחודי שלנו יעזור לך למצוא מיצוי צמחים מתאים בקליק אחד

עוד מוצרים שיכולים לעניין אותך...

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

X